Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD

Co. ηλεκτρονικής Shenzhen GLGNET, ΕΠΕ

20 έτη εμπειρίας στο συνδετήρα Magneitc RJ45 και το κλουβί SFP/QSFP

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνδετήρας κλουβιών SFP

Ενιαίο κλουβί λιμένων SFP28 Heatsink ετικεττών της EMI 18,75 χιλ. για το συνδετήρα QSFP28

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD Πιστοποιήσεις
Έχουμε συνεργαστεί με GLGNET πολλά έτη, αγοράστε κυρίως μαγνητικό RJ45 ο μορφωματικός Jack από GLGNET. συμπαθούμε τη γρήγορη απάντησή τους, ισχυρή υποστήριξη Ε&Α, καλή ποιότητα και γρήγορη παράδοση, είναι ένας από τον ικανότερο συνεργάτη μας!

—— Από το συνεργάτη ZTE

Integrity▪Responsibility▪Concentration -- Συμπαθούμε την πίστη από GLGENT Αφορούν πολύς για την ποιότητα, υποστηρίζουν σθεναρά Ε&Α και την άνετη υπηρεσία πωλήσεων Είμαστε πολύ ευτυχείς να συνεργαστούμε με GLGNET!

—— Από το συνεργάτη Huawai

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίο κλουβί λιμένων SFP28 Heatsink ετικεττών της EMI 18,75 χιλ. για το συνδετήρα QSFP28

EMI Tabs Heat Sink Single Port SFP28 Cage 18.75 mm For QSFP28 Connector
EMI Tabs Heat Sink Single Port SFP28 Cage 18.75 mm For QSFP28 Connector EMI Tabs Heat Sink Single Port SFP28 Cage 18.75 mm For QSFP28 Connector EMI Tabs Heat Sink Single Port SFP28 Cage 18.75 mm For QSFP28 Connector

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίο κλουβί λιμένων SFP28 Heatsink ετικεττών της EMI 18,75 χιλ. για το συνδετήρα QSFP28

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GLGNET
Πιστοποίηση: ISO 9001, ISO 14001, UL, RoHS, IECQ QC080000,
Αριθμό μοντέλου: 49001-00N011 συνδετήρας κλουβιών SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δίσκος, σωλήνας, εξέλικτρο, χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: ημέρα 10 εργασίας
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 20KK λιμένες το /month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος προϊόντος: QSFP28 κλουβί Αριθμός λιμένων: 1 X 1 ενιαίος λιμένας
εφαρμογή: QSFP28 συνδετήρας/πομποδέκτης QSFP28 Πλάτος λιμένων: 18.75 χιλ.
Ενσωματωμένος συνδετήρας: Όχι, αλλά διαθέσιμος εάν είναι απαραίτητο Heatsink: Ναι, διαθέσιμος
Υψηλό φως:

sfp+ cage

,

sfp cage

Ενιαίο κλουβί λιμένων SFP28 Heatsink ετικεττών της EMI 18,75 χιλ. για το συνδετήρα QSFP28

 

 

Μια σειρά συνελεύσεων κλουβιών QSFP28 χωρίς ενσωματωμένους συνδετήρες που παρέχονται από GLGNET, που χρησιμοποιείται ευρέως στη δικτύωση, τις τηλεπικοινωνίες και τα στοιχεία κεντροθετεί τις βιομηχανίες. Επόμενη γενιά των μεγάλων I/O συσκευών, υποστήριξη 40G στην εφαρμογή 100G Ethernet. Τα κατάλληλα κλουβιά κραμάτων χαλκού Τύπου προσφέρουν τις παραλλαγές άνοιξη της EMI ή στολισμάτων της EMI και είναι πλήρως οπίσθια - συμβατό σύστημα με τις υπάρχουσες οπτικές ενότητες QSFP (πομποδέκτης) και τις συνελεύσεις καλωδίων.

 

 

QSFP28 οι πομποδέκτες χρησιμοποιούνται κυρίως για 40G στην εφαρμογή 100G Ethernet, το συμπαγές σχέδιο, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, και το χαμηλότερο κόστος το κάνει την πρώτη επιλογή στην εφαρμογή 100G Ethernet

 

 

Το κλουβί GLGNET QSFP28 είναι συμβατό με τους επόμενους τύπους πομποδεκτών QSFP28 (οπτική ενότητα)

 

  • Πομποδέκτης 100GBASE-SR4 QSFP28
  • 100GBASE-PSM4QSFP28 πομποδέκτης
  • Πομποδέκτης 100GBASE-LR4 QSFP28
  • Πομποδέκτης 100GBASE-CWDM4 QSFP28

Εκτός από αυτόν επάνω από τους τύπους πομποδεκτών QSFP28, τα κλουβιά GLGNET QSFP28 είναι επίσης συμβατά με τα προϊόντα της Cisco Huawei

 

 

GLGNET έχει επίσης άλλα προϊόντα ποικιλίας:  Κλουβιά SFP, κλουβιά QSFP, SFP συν τα κλουβιά, QSFP συν τα κλουβιά, κλουβί SFP28, κ.λπ.

 

 

Επιπλέον η υποστήριξη GLGNET σε διαφορετικά SFP κλουβιά συνήθειας, 1 Χ ν ή τη δομή 2 Χ ν, διαφορετική τρύπα εκπομπής θερμότητας, διαφορετική ΚΑΡΦΊΤΣΑ υποστηριγμάτων, διαφορετικό μήκος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ Τύπου κατάλληλο, με ή χωρίς ελαφριούς σωλήνες, με ή χωρίς το heatsink, και ούτω καθεξής, και GLGNET υποστηρίζει επίσης για να κάνει τον ενσωματωμένο συνδετήρα κλουβιών SFP.

 

 

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

 

  • Ένα κομμάτι, κατασκευή ανοξείδωτου

  • Χαμηλό σχέδιο εκπομπής μέσω των fold-back δάχτυλων άνοιξη – καμία έναρξη για την ακτινοβολία για να περάσει μέσω

  • Ο ενισχυμένος πομποδέκτης αναπηδά λάκτισμα-έξω

  • Απλές και γρήγορες εγκατάσταση/αφαίρεση

  • Τρύπες πινάκων οικοδεσποτών χαλασμένες όταν αφαιρείται το κλουβί

  • Σύντροφοι με τους πομποδέκτες QSFP28

  • Συνδετήρες και κλουβί διαθέσιμοι

  • Διαθέσιμος με τα ενιαία ή κλουβιά πολυ-λιμένων (υποστήριγμα επιτροπής)

  • Κατάλληλη εξάρτηση με το συνδετήρα και το κλουβί QSFP28

  • τρισδιάστατο σχέδιο ποδιών για τη βελτιωμένη Τύπος-κατάλληλη διατήρηση και επαφή στις τρύπες πινάκων οικοδεσποτών

  • Μόλυβδοι ύλης συγκολλήσεως Τύπος-τακτοποίησης ή μέσω-τρυπών στα κλουβιά

  • Διαθέσιμος χωριστά ή ως εξάρτηση (σειρά SFPK)

  • Παράθυρα μεταφοράς θερμότητας σε όλες τις επιφάνειες κλουβιών SFP

  • Υποχωρητικά σχεδιαγράμματα πινάκων οικοδεσποτών υποστηρίξεων MSA και σχέδια πομποδεκτών

 

 

2. Υπηρεσία προσαρμογής GLGNET

 

 

  • Το κλουβί QSFP28 μπορεί να είναι με 1 δομή Χ ν Ganged, ή τη συσσωρευμένη ν δομή 2 Χ
  • QSFP28 το κλουβί μπορεί να είναι με τη διαφορετική τρύπα διασκεδασμού θερμότητας
  • QSFP28 το κλουβί μπορεί να είναι με τους ελαφριούς σωλήνες ή χωρίς, ενσωματωμένος ή στην κορυφή ή το κουμπί κλουβιών
  • QSFP28 το κλουβί μπορεί να είναι με Heatsink ή χωρίς, και το Heatsink με το διαφορετικό ύφος
  • QSFP28 το κλουβί μπορεί να είναι με την άνοιξη δάχτυλων της EMI ή το elastomeric στόλισμα
  • Η υποστήριξη που κάνει ενσωμάτωσε το συνδετήρα QSFP28 με τα κλουβιά της EMI, απομόνωσε το συνδετήρα QSFP28, ή απομόνωσε τα κλουβιά QSFP28
  • Διαφορετικός τοποθετήστε τον τύπο, την τακτοποίηση Τύπου ή τη θέση ύλης συγκολλήσεως και το μήκος καρφιτσών μπορεί να προσαρμοστεί

 

 

3. Δομή κλουβιών GLGNET QSFP28 (49001-00N011):

 

 

  • Ενιαίο πλάτος λιμένων: 18,75 χιλ.
  • Ενιαίο ύψος λιμένων: 8,95 χιλ.
  • Stampled και διαμορφωμένο κλουβί μετάλλων, με την τρύπα διασκεδασμού θερμότητας
  • Χωρίς ελαφριούς σωλήνες, μπορεί να προσαρμοστεί όπως απαιτείται
  • Με Heatsink, heatsink το υλικό είναι αργίλιο, με τη μαύρη επεξεργασία οξειδίων στην επιφάνεια
  • Η τακτοποίηση Τύπου τοποθετεί τον τύπο, μπορεί να προσαρμοστεί όπως απαιτείται
  • Υλικό κλουβιών: Κράμα χαλκού
  • ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ: Χάλυβας Stailness
  • Με την άνοιξη ετικεττών της EMI, παρέχετε την καλύτερη EMI προστατεύοντας bezel
  • 1 X 1 ενιαίο κλουβί λιμένων QSFP28, χωρίς ενσωματωμένο συνδετήρα SFP
  • QSFP28 μήκος κλουβιών: 61,16 χιλ.
  • QSFP28 πλάτος κλουβιών: 19,46 χιλ.
  • QSFP28 ύψος κλουβιών: 16,0 χιλ. (με Heatsink)
  • QSFP28 κατάλληλο μήκος ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ Τύπου κλουβιών: 2,05 χιλ.

 

 

4. Εφαρμογές κλουβιών GLGNET QSFP28 (49001-00N011):

 

 

  • Κεντρικοί υπολογιστές
  • Αποθήκευση
  • Τηλεπικοινωνίες
  • Διακόπτες
  • Υλικό τηλεπικοινωνιών
  • Στοιχεία/επικοινωνίες
  • Κεντρικοί υπολογιστές υψηλών σημείων
  • Δικτύωση
  • Κανάλι και Gigabit Ethernet ινών
  • Δικτυακός εξοπλισμός
  • Δρομολογητής/διακόπτης
  • QSFP28 συνδετήρας/πομποδέκτης QSFP28

 

 

Αυτό δεν είναι ένας οριστικός κατάλογος εφαρμογών για αυτό το προϊόν. Αντιπροσωπεύει μερικές από τις πιό κοινές χρήσεις.

 

 

5. Πλεονεκτήματα GLGNET:

 

 

  • εμπειρία 20 ετών στους συνδετήρες ποικιλίας
  • 1500 υπάλληλοι
  • 58 μηχανικοί Ε&Α.
  • εργοστάσιο 22000 τετραγωνικών μέτρων
  • 20kk λιμένες/ικανότητα μήνα
  • Υποστηρίζουμε την υπηρεσία Costom
  • Τα προϊόντα μας είναι υποχωρητικά με RoHS, την ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ και την πιστοποίηση UL
  • Μακροπρόθεσμη εταιρία με HUAWEI, ZTE, FOXCONN, XIAOMI, TCL και ούτω καθεξής
  • 20KK Prots/ικανότητα μήνα
  • ISO9001, διεθνής πιστοποίηση συστημάτων διαχείρισης ISO14001, QC080000, OHSAS18001, και IECC
  • Έχουμε τη φόρμα υλικού μας και την πλαστική φόρμα
  • Έχει 3 μηχανές LS-WEDM
  • Έχει 12 μηχανές WEDM και 8 CNC μηχανές
  • Έχει 20 αλέθοντας μηχανές και 12 μηχανές ηλεκτρικής απαλλαγής
  • Έχει 30 μηχανές σφράγισης
  • Έχει 55 πλαστικές μηχανές εγχύσεων
  • Διοργανώνει τα αυτόματα εργαστήρια συνελεύσεων
  • Η γρήγορη απάντηση, επαγγελματικοί μηχανικοί Ε&Α, θετική ομάδα υπηρεσιών, εξασφαλίζει όλη διαδικασία αποτελεσματική και καλά-που οργανώνεται

 

 

6. Πλεονεκτήματα κλουβιών GLGNET QSFP28:

 

 

Στοιχείο Οφέλη
Σχέδιο ΑΜ που συσκευάζεται στην ταινία και το εξέλικτρο Εξασφαλίζει εύκολη επιλογή-και-θέση στο PCB
Ενιαία κλουβιά λιμένων διαθέσιμα στις εκδόσεις Τύπος-τακτοποίησης, ύλη συγκολλήσεως-θέσεων και PCI (1°) τα κλουβιά διαθέσιμα στην Τύπος-κατάλληλη έκδοση Επιτρέπει τη χρήση με τα διάφορες πάχη πινάκων και τις διαδικασίες συνελεύσεων
Οι τύπος-κατάλληλες ουρές προσαρμόζουν τις εφαρμογές κοιλιά--κοιλιών για ενιαίο και τα κλουβιά Εξασφαλίζει καλύτερη χρήση της ακίνητης περιουσίας PCB
Προσανατολισμένη προς τις ενότητες «κοιλιά--κοιλιά» όταν παρεμβάλλεται Ευκολία της αφαίρεσης της ενότητας από το λιμένα
Ενσωματωμένοι ελαφριοί σωλήνες για τη χρήση με της εκπέμπουσας φως διόδου SMT (οδηγήσεις) Παρέχει τη θέση λιμένων και η δραστηριότητα ανατροφοδοτεί στο χρήστη
Μοναδικός σύρτης αντίχειρων Παρέχει τη διαισθητική συμπίεση και να τράβηγμα-κλείσει το μηχανισμό με το μάνταλο
Καυτός-pluggable πομποδέκτες Επιτρέψτε την εισαγωγή και μετακινούμενος του βουλώματος χωρίς τροφοδότηση κάτω από το σύστημα
Τύπος-εγκαταστήστε τη λήξη στο PCB Αποβάλλει τη συγκόλληση, το χαμήλωμα του εφαρμοσμένου κόστους και την αποφυγή των ύλη συγκολλήσεως-σχετικών με το ζητημάτων
Τα κλουβιά Ganged έχουν τα elastomeric στολίσματα 360°, τα δάχτυλα άνοιξη και τις πολλαπλάσιες θέσεις έδαφος-καρφιτσών Παρέχει την προηγμένη EMI προστατεύοντας bezel
Elastomeric ή στόλισμα μετάλλων Δύο επιλογές για την ανώτερη προστασία της EMI
Ψευδάργυρος diecast backshells Παρέχετε την ηλεκτρομαγνητική προστασία του (EMI) παρέμβασης 360°

 

 

7. Εκμάθηση περισσότερων

 

 

Οι πομποδέκτες QSFP είναι διαθέσιμοι με ποικίλους τύπους συσκευών αποστολής σημάτων και δεκτών, που επιτρέπουν στους χρήστες για να επιλέξουν τον κατάλληλο πομποδέκτη για κάθε σύνδεση για να παρέχουν την απαραίτητη οπτική προσιτότητα πέρα από την πολλαπλού τρόπου ή single-mode ίνα. Οι ενότητες QSFP είναι συνήθως διαθέσιμες σε διάφορες διαφορετικές κατηγορίες:

 

 

4 X 1 Gbit/s QSFP

Το αρχικό έγγραφο QSFP διευκρίνισε τέσσερα κανάλια που φέρνουν Gigabit Ethernet, 4GFC (FiberChannel), ή ΟΔΓ InfiniBand.

 

 

4 X 10 Gbit/s QSFP+

QSFP+ είναι μια εξέλιξη QSFP για να υποστηρίξει τέσσερα 10 κανάλια Gbit/SEC που φέρνουν 10 Gigabit Ethernet, 10GFC FiberChannel, ή QDR InfiniBand. Τα 4 κανάλια μπορούν επίσης να συνδυαστούν σε μια ενιαία σύνδεση 40 Gigabit Ethernet. Είναι συνήθως για την εφαρμογή του κέντρου δεδομένων, 40G Ethernet, Infiniband, και άλλων προτύπων επικοινωνιών.

 

 

4 X 14 Gbit/s QSFP+ (QSFP14)

Τα πρότυπα QSFP14 έχουν ως σκοπό να φέρουν FDR InfiniBand, Sas-3. ή κανάλι ινών 16G

 

 

4 X 28 Gbit/s QSFP+ (QSFP28)

Τα πρότυπα QSFP28 έχουν ως σκοπό να φέρουν 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand. ή κανάλι ινών 32G. Αυτός ο τύπος πομποδεκτών χρησιμοποιείται επίσης με τα καλώδια ξεμπλοκαρίσματος άμεσος-συνδέσεων για να προσαρμόσει έναν ενιαίο λιμένα 100GbE σε τέσσερις ανεξάρτητους 25 λιμένες gigabit ethernet (QSFP28--4x-SFP28). Μερικές φορές αυτός ο τύπος πομποδεκτών αναφέρεται επίσης ως «QSFP100» ή «100G QSFP» για τη χάρη της απλότητας.

 

 

8. Σχέδιο Mechnical

 

 

Μπορείτε να ξέρετε τις λεπτομέρειες Demensions από την ακολουθία του σχεδίου

 

 

Ενιαίο κλουβί λιμένων SFP28 Heatsink ετικεττών της EMI 18,75 χιλ. για το συνδετήρα QSFP28 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen GLGNET Electronics Co., LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnson Gao

Τηλ.:: +8618219205831

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα